Autofólie Banská Bystrica

Autofolie SunControl

Autofólie SunControl Novinka

Ponúkame Vám autofólie Garware SunControl

Metalické autofólie   10 Ročná záruka

Keramické autofólie   Doživotná záruka

 

Ponúkame Vám ako jediný na Slovensku nemecké KERAMICKÉ autofólie  SUN CONTROL s doživotnou zárukou za jedinečné ceny

Fóliami najjednoduchšie nízko nákladovou cestou vylepšíte vzhľad vášho vozidla. Dnešné technologicky vyspelé fólie, profesionálne namontované, prinášajú dlhodobý úžitok. Fólie SunControl HP Charcoal sú vyrobené High - tech technológiou zo sofistikovaného polyester laminátu. Obsahujú tvrdenú vrstvu, ktorá ich chráni pred manuálnym poškodením. Fólie sú správnou voľbou pre zlepšenie imidžu Vášho auta a zvýšenie komfortu jazdy. Fólie ponúkajú možnosť vylepšiť vzhľad Vášho automobilu a zároveň ho chrániť, nakoľko zvyšujú i bezpečnostný štandard vozidla.
Čo získate aplikáciou autofólií:

  • pridajú na elegancii exteriéru Vášho vozidla
  • chránia interiér pred škodlivým pôsobením slnečného žiarenia
  • zabezpečia vyššiu bezpečnosť prepravovaných osôb i tovaru pred neželanými pohľadmi,
  • zlepšia viditeľnosť i pri pohľade z vozidla a znížia riziko oslepenia vodiča prudkým svetlom

 

Metalické fólie   High Performance  

Obsahujú čiastočky kovu, ktoré prepožičiavajú fólii schopnosť odraziť slnečné teplo pri jeho minimálnej absorpcii, vďaka čomu je fólia oveľa menej namáhaná, čo predlžuje jej životnosť. Veľké množstvo slnečného tepla, ktoré dopadá na okno ošetrené touto fóliou je okamžite odrazené, čo je pre redukciu tepla vo vnútri Vášho automobilu to najpodstatnejšie. Čiastočky kovu sú pri výrobe nanášané na polyesterovú fóliu v určitých hrúbkach, čo určuje výsledné vlastnosti fólie. Bežne je záruka na tento typ fólií 10 rokov,  ale ich životnosť môže byť dlhšia. Za nevýhodu sa môže považovať kovový a lesklejší vzhľad.

Menej kvalitné fólie majú pokovovanú iba jednu polyesterovú vrstvu alebo sa na vrstvách nachádza menšie množstvo kovových častíc, čo skracuje životnosť fólie a znižuje efektivitu pri odraze slnečného tepla.

 

 

Keramické fólie  High Performance

Najnovšia technológia výroby autofólií, kde je pri výrobe je použitá zlúčenina Nitridu Titánu (TiN) čo je veľmi  tvrdý a odolný keramický materiál. Tento materiál je navyše v porovnaní s metalickými časticami účinnejší v odraze slnečného žiarenia. Výsledkom sú folie s veľkou odolnosťou  , vysokým odrazom slnečného žiarenia ,farebnou stalostou a jedinečným vzhľadom. Keramické fólie sa vyrábajú v širokej škále odtieňov, od najtmavších až po úplne svetlé, ktoré sú po aplikácii sú takmer. Aj tie najsvetlejšie odtiene však dokážu vďaka keramickým časticiam eliminovať až 32% slnečného žiarenia. Túto fóliu v súčastnosti vyrába iba niekoľko popredných svetových výrobcov.  Záruka na keramické fólie je doživotná .


TOPlist